קורס ספרות כלבים מקצועי

קורס ספרות כלבים ברמה הגבוהה ביותר

אוהבים חיות? את כל השאר תרכשו אצלנו

מטרת הקורס

להקנות לתלמיד ידע מקצועי, יכולת ובטחון לעבוד באופן עצמאי מרגע סיום לימודיו ברמה הגבוהה ביותר .
בסיום הקורס יקבל התלמיד תעודה מקצועית לספרות וטיפוח כלבים לכל סוגי הגזעים מבית הספר "בולדוג".

תכנית הלימודים

לימוד מעשי:

כל סטודנט יספר ויטפח כ- 28 כלבים מסוגים וגזעים שונים.
הלימוד נעשה על כלבים של בעלים המודעים לכך כי סטודנט מספר בליווי מורה ללא הגבלת זמן.
בישראל קיימים מעל 400 כלבים הרשומים האגודות, אנו שילבנו את כל סוגי התסרוקות השונות על מנת שידע הסטודנט לספר כל גזע קיים בישראל.
נלמד בתחילה את שיטת כיווני השיער של הכלב ככלל ראשון לעבודה בספרות כלבים, את סוגי השיער השונים והלימוד על אורך הסכינים והעבודה עמם בכל אחד מסוגי הפרווה- כחפירה, כמיזוג וכאמצעי בטיחות למניעת פציעות.
נעבוד על שיטת המתיחות השונות במקומות שונים בגופו של הכלב ונתמקד כמו כן:

 

בכל כיתה עד 4 סטודנטים שלכל אחד שולחן עבודה מרווח וציוד משלו. השיעורים הם אישיים מאוד, ללא המתנה למורה בעבודה רצופה עד לסיום הכלב.
אחד השיעורים יהיה מחוץ לבית הספר בתוך מספרה ניידת של בולדוג על מנת לתת לתלמיד לחוות את החוויה ולראות זאת כאופציה עתידית לפתוח ניידת כזו.

לימוד עיוני:

שיטת בולדוג

לאחר שנים רבות של עבודה עם כלבים פיתחנו שיטה ייחודית להצלחה כספרי כלבים לאורך זמן רב.

שיטה זו מחזירה את הלקוח למספרה כלקוח מרוצה מהתספורת, שומרת על בריאות הספר לאורך שנים רבות ועוזרת לספר להתמודד עם כל סוגי ההתנהגות בכלבים .

המשולש המנצח של בולדוג:

תספורת נכונה וחדשנית

היכולת להתאים את התספורת המתאימה לסוג הכלב ולפרוותו דורשת מקצועיות והבנה עמוקה לסוג הגזע ולסוג הפרווה.לנו יש את הידע ואת כמות הכלבים הנחוצה כ- 750 כלבים של בעלים מכל סוגי הגזעים , על מנת שנוכל לתת לסטודנט את מגוון הרחב של כל סוגי הפרוות , התסרוקות והגזעים הרלוונטיים ולהכין אותו להיות הטוב ביותר בתחום ספרות הכלבים וכך אנו עושים שנים רבות.

מבית הספר לספרות כלבים “בולדוג” יצאו מאות ספרים מקצועיים ומצליחים בכל רחבי הארץ, מקצרין ברמת הגולן עד אילת, ספרים אשר סיימו את לימודיהם, פתחו מספרות כלבים וההצלחה המרובה שלהם לאורך זמן משלבת את שלושת האלמנטים שהראשון מבניהם הוא התספורת הנכונה והחדשנית, לקוחות מרוצים וחוזרים שוב בגלל שביעות רצונם מאיכות ויופי התספורת.

שמירה על בריאות הספר

בבולדוג ישנם אנשי מקצוע רבים העוסקים בהצלחת הקורס , אחד מהם הוא ד”ר גיל גילאון אורטופד מומחה המדריך את הסטודנטים ואת המורים בעבודה נכונה תוך שמירה על בריאות הגב, הידיים והרגליים. ד”ר גילאון מסביר כי עמידה מרובה על הרגליים כמעט ללא הליכה, אינה מזרימה את הדם מספיק טוב ולכן יש עדיפות לישיבה. אנו הכנסנו כיסאות על מנת שהסטודנטים יעבדו ב-90% בישיבה. דבר המקל על הסטודנט.כמו כן טוען ובצדק ד”ר גילאון כי עבודה מאסיבית של פעמיים שלוש בשבוע בתחילת ובמשך הקורס על פרקי הידיים יכולה לגרום לדלקות רציניות בגידים ובמפרק כף היד.

אנו ריכזנו שני שיעורים באותו יום על מנת שכפות הידיים ינוחו במשך שבוע ימים ועל מנת לתת לידיים להתרגל בהדרגה לעבודה המאומצת. גב- ידוע כי ספרי כלבים העובדים שעות נוספות , מידי פעם מרימים כלבים מתכופפים בזמן התספורת ומאמצים את הגב- דבר היכול לגרום לבעיות באם לא יעבדו נכון, פה נכנס ד”ר גילאון המסביר עבודה נכונה עם הגב, ולשם כך הכנסנו מדרגות מיוחדות כדי שיוכל הכלב לעלות בבטחה וללא פחד של הרמת השולחן ושאנו לא נצטרך להרימו.

התמודדות נכונה עם הכלב

אנו מזמינים אתכם המעוניינים לראות עד כמה הכלבים המסופרים על ידי הסטודנטים יושבים רגועים בזמן התספורת. לא סתם הדבר, אלא שיטת ההתנהגות של הסטודנט לכלב שנלמדת בזמן הקורס . בכבוד גדול לכלבים המספרים אצלנו אנו מצליחים לגעת בכל חלק מגופם ולספר בהצלחה מלאה.

כלבים המגיעים ממקומות שונים, נשכנים, פחדנים, קופצנים, חרדתיים משנים את התנהגותם והופכים לכנועים מרצון מכבדים ואוהדים את הסטודנט בשיטה שנלמדת כחלק מהקורס, מה שמקנה לסטודנט יציאה לעולם הכלבים כמנהיג טיבעי של להקה בגוף ובנפש.

למי זה מתאים?

קורס ספרות כלבים בבולדוג מוקדש לאנשים צעירים ומבוגרים כאחד ומותאם אישית לאופי התלמיד.
אנו מזמינים אתכם לקבל המלצות ממאות הסטודנטים אשר סיימו בהצלחה ללמוד בבית ספרנו, אנו מזמינים אתכם לצפות בשיעור לדוגמא: שיעורים מתקיימים כל השנה.

חשוב לציין – מידי יום מקבל בית הספר לספרות כלבים “בולדוג” בקשות רבות להעסקת הסטודנטים במקום עבודתם- וטרינרים, חנויות חיות, בעלי ניידות ומספרות המחפשות ספרים נוספים.
רבים ממקומות מכובדים בארץ מעסיקים זה זמן רב כשכירים או כעצמאיים בוגרי “בולדוג”
אנו במקביל בעזרה למציאת מקום עבודה לסטודנט, עוסקים בהכוונת הסטודנט ובעזרה בפתיחת עסק, מספרה או ניידת, מהוצאת קבלות לשיווק ופירסום נכון.

“בולדוג” – היא משפחה גדולה של אנשי מקצוע מביני דבר.
בואו הצטרפו לשורת הצלחות ולהיות חלק מההצלחה שלנו.

הטבה בלעדית

לנרשמים לקורס ספרות כלבים "בולדוג"​
הטבה בלעדית

פתיחת עסק

"בולדוג" ממשיך ללוות את הסטודנט גם בתום קורס ספרות כלבים, ומנחה אותו לכיוון בו בוחר הסטודנט להמשיך במקצוע.
פתיחת תיק במס הכנסה ומע"מ לעצמאיים.

חלק גדול מספרות כלבים קשור להתמודדות הכלב על השולחן ושיעור זה מקנה לתלמיד את הידע שיוכל להשתמש בו בזמן התספורת.

נשמח לענות על כל שאלה בתחום ספרות כלבים, ולראותכם בשיעור לדוגמא.

מדריכת הקורס

נעמה לביא

בשנת 1995 למדה בבית הספר הגבוה "dog"s and pony" ספרות וטיפוח כלבים וסוסים ברמה בינלאומית בלוס אנג"לס, לאחר מכן נסעה לאזור-" la morle" בצרפת שם התנסתה בשיטת התספורות האירופאיות ומשם המשיכה להשתלמויות בלונדון ועבדה באחת מהמספרות הנחשבות במקום. נעמה המתמחה ביכולת הבנת הכלב והתנהגותו ומעבירה בצורה היסודית ביותר אישית ומקצועית תוך התמקדות בהבאתו של הסטודנט להיות ספר מקצועי.

צרו קשר לקבלת פרטים